O serwisie

Zapewniamy szybkie i profesjonalne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Wykwalifikowani mechanicy posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe - nieustannie podnoszone i wzbogacane podczas licznych szkoleń technicznych - wykonują zarówno przeglądy i regulacje, jak i wszystkie konieczne naprawy. Pracownicy serwisu dysponują rozbudowanym i specjalistycznym sprzętem diagnostycznym uwzględniającym wysokie zaawansowanie techniczne samochodów Hyundai. Dzięki temu są w stanie sprostać aktualnym wymaganiom i standardom w zakresie technologii naprawy samochodów. Stosowane w serwisach oryginalne części zamienne Hyundai charakteryzują się takimi samymi parametrami i właściwościami (pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym) jak części montowane w nowych samochodach. Dbamy też o to aby oferować je w jak najniższych cenach.

Korzystanie z usług serwisowych: gwarancyjnych i pogwarancyjnych gwarantuje bezproblemową eksploatację auta przez wiele, wiele lat.

Naszych Klientów traktujemy tu też zawsze wyjątkowo. Szanujemy ich czas i pieniądze.

 

Dlaczego warto wybrać serwis Hyundai?

Autoryzowane Stacje Obsługi Hyundai spełniają najwyższe światowe standardy jakości

Mechanicy wyszkoleni z najwyższymi standardami Hyundai-a, wyposażeni w najnowsze narzędzia specjalistyczne Hyundai, zapewnią profesjonalną i najlepszą obsługę Twojego samochodu .
W naszych magazynach znajdują się oryginalne części zamienne i akcesoria Hyundai gwarantujące pełne bezpieczeństwo jazdy.

Gwarancja i ustalona cena

W przypadku każdego przeglądu lub naprawy  pojazdu udzielana jest gwarancja na robociznę i podzespoły. Wspólnie z Tobą ustalany jest zakres czynności obsługowych oraz przewidywane koszty by podczas regulowania należności nie dochodziło do przykrych niespodzianek.

Oryginalne części zamienne Hyundai

Samochód Hyundai składa się z ponad 5 tysięcy elementów i podzespołów o wysokiej trwałości. W razie konieczności wymiany któregokolwiek z nich, niezmiernie ważne jest zastosowanie oryginalnych części zamiennych Hyundai. Zapewniają one nie tylko prawidłowe działanie pojazdu, ale również bezpieczeństwo eksploatacji.

 

Oto nasz zespół:

Tomasz Nath

Kierownik Serwisu

Warranty Specialist

tel. 56 66 33 000

kom. 601-823-419

tomasz.nath@hyundai.torun.pl

 

Karol Romanowski

Doradca serwisowy

tel. 56 66 33 010

karol.romanowski@hyundai.torun.pl